Hatay web tasarim

Biz Kimiz?

AldebaraN Web Dünyası olarak Hatay başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok ilinde bulunan firmalara Web Tasarım ve programlama hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tümünü teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli geliştirmekteyiz.

Piyasadaki bir çok web tasarımcının yada web tasarım firmasının aksine kağıt üzerindeki tüm taleplerinizi sanal ortama aktarabiliyor ve tüm hizmetlerimizin teknik desteğini veren AldebaraN destek ekibi ile 365 gün 7/24 sizlerin taleplerinize cevap veriyoruz...

Kısacası AldebaraN Web Dünyası olarak işimiz kolay yönetilebilen,tüm taleplerinizi barındıran Web sitesi üretmek ve firmanızı internet dünyasına taşımaktır. Gücümüz ise 7/24 Destek ekibimiz ve mutlu müşterilerimizdir.


Neden web sitesi

İnternet dünyası kısıtlı reklam araçlarının aksine ucu açık ve bir çok alternatif sağlayabilen bir dünya.Web siteniz kartvizitinizin,broşürünüzün radyo reklamınızın ulaşamadığı her yere ulaşabilir. Günümüzde yaşamın bir parçası olan internet dünyası her ihtiyacın araştırıldığı bir platform haline gelmiştir. AldebaraN Web dünyası olarak bu platformda hedef kitleniz tarafından bulunabileceğiniz ve Her tarayıcıya her mobil cihaza uyumlu web siteleri üretiyoruz.