web tasarim

Web Tasarım Hizmetimiz

Firmanızın kurumsal kimlik çalışması ve bulunduğunuz sektör göz önünde bulundurularak,talep ettiğiniz tasarımı en gelişmiş görsel arayüz kod teknolojisi ile kodluyoruz. Sürekli gelişen içerik yönetim sistemimizi talep ettiğiniz web tasarıma entegre ediyor ve yayına açıyoruz. Yayına açılan web siteniz ile ilgili tüm taleplerinizde AldebaraN destek ekibi "anında hizmet" anlayışıyla taleplerinize çözüm üreterek 7/24 hizmet sağlıyor.

Kısacası AldebaraN Web Dünyası olarak işimiz kolay yönetilebilen,tüm taleplerinizi barındıran Web sitesi üretmek ve firmanızı internet dünyasına taşımaktır. Gücümüz ise 7/24 Destek ekibimiz ve mutlu müşterilerimizdir.


Neden web sitesi

İnternet dünyası kısıtlı reklam araçlarının aksine ucu açık ve bir çok alternatif sağlayabilen bir dünya.Web siteniz kartvizitinizin,broşürünüzün radyo reklamınızın ulaşamadığı her yere ulaşabilir. Günümüzde yaşamın bir parçası olan internet dünyası her ihtiyacın araştırıldığı bir platform haline gelmiştir. AldebaraN Web dünyası olarak bu platformda hedef kitleniz tarafından bulunabileceğiniz ve Her tarayıcıya her mobil cihaza uyumlu web siteleri üretiyoruz.

Web siteniz;

*Arama motorlarında hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor ise,
*Kurumsal kimliğinize uygun ve tüm mobil cihazlara uyum gösterebiliyor ise,
*Sizinle müşterileriniz arasında iletişim köprüsü oluşturabiliyor ise,
*Kolay yönetilebiliyor ve destek hizmetinizi zamanında ve eksiksiz alabiliyor iseniz,Verimli bir web sitesidir.